Termin szkolenia: 15 grudnia 2023 r.

 Miejsce szkolenia:  Hotel Poznański ul. Krańcowa 4 Luboń (wjazd od ul. 3 Maja) . Postój przy hotelu bezpłatny

Prowadzący: Mirosława Czaplińska – Rzeczoznawca majątkowy od 2005 roku, członek RICS, biegły sądowy z zakresu wyceny nieruchomości, wykładowczyni na Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie WSB Merito (zagadnienia z wyceną nieruchomości). Posiada 12 letnie doświadczenie pracy w Lotos Paliwa Sp z o.o. (spółka córka Grupy Lotos) zajmującej się detalicznym rynkiem sprzedaży paliw w tym pozyskiwaniem nowych obiektów, budową stacji, autorka i współautorka publikacji z zakresu wyceny stacji paliw.

Forma szkolenia:  4 godziny wykładów, 4 godziny warsztatów spełniających wymogi §2 Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z 25.04.2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych; Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu w ilości 8 h, co przekłada się na 4 pkt. przeliczeniowe.

Poruszane zagadnienia  na szkoleniu:

Część 1. PODEJŚCIE DOCHODOWE – OGÓLNE ZASADY ZASTOSOWANIA ORAZ RÓŻNICE W ZASTOSOWANIU METODY INWESTYCYJNEJ I METODY ZYSKÓW

Część 2. DETALICZNY RYNEK HANDLU PALIWAMI W POLSCE

Część 3.STACJA PALIW JAKO NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM HANDLOWYM

Część 4. MODELE FUNKCJONOWANIA STACJI PALIW.

Część 5.INFORMACJE PRZYDATNE DO WYCENY STACJI PALIW

Część 6. ANALIZA POTENCJAŁU HANDLOWEGO

Część 7. KALKULACJA WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ STACJI PALIW METODĄ ZYSKÓW WG POLSKICH STANDARDÓW I WG STANDARDÓW RICS

Część 8. STACJA PALIW JAKO MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO

Koszt uczestnictwa w szkoleniu:

  • Członkowie SRMWW 100,00 zł warunkiem uregulowane składki członkowskie. Całkowity koszt szkolenie i spotkania wigilijnego to kwota 500 zł od osoby (różnicę pokrywa SRMWW)
  • Pozostałe osoby: 500,00 zł.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu i spotkaniu Wigilijnym

Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie do 4 grudnia 2023 r. w formie:

  • wypełnionej karty zgłoszeniowej wysłanej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wypełnionego formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem strony internetowej pl

Wpis na listę uczestników szkolenia nastąpi wyłącznie po dokonaniu wpłaty  na numer konta SRMWW 74 1090 1737 0000 0000 7201 1680.

Uwaga:

  • Rezygnacja Uczestnika ze szkolenia wymaga wyłącznie formy pisemnej do 4 grudnia 2023 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • W przypadku nieobecności uczestnika na szkoleniu nie przysługuje mu zaświadczenie o odbytym szkoleniu, a wpłata za szkolenie nie podlega zwrotowi.