Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 5 września 2023 r w sprawie wyceny nieruchomości

Termin szkolenia: 14 listopada 2023 r. g. 9.00-16.00

 Miejsce szkolenia: Poznań, ul. Śniadeckich 25, Poznań Congress Center, Sala 0.AB mieszcząca się  na poziomie 0

Prowadzący: Ewa Galczak - rzeczoznawca majątkowy; absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku geodezja i kartografia o specjalności gospodarka nieruchomościami; Naczelnik Wydziału Wyceny i Rynku Nieruchomości w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, związana z resortem od ponad 9 lat.

 Forma szkolenia:  6 godzin wykładów, 2 godziny warsztatów §2 pkt. 2 Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z 25.04.2018 r. w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych; Uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu w ilości 8 h, co przekłada się na 4 pkt. przeliczeniowe.

Koszt uczestnictwa

  • członkowie SRMWW  - 200 zł brutto (całkowity koszt uczestnictwa wynosi 400 zł z czego 200 zł pokrywa SRMWW)
  • pozostałe osoby – 500 zł brutto

 Uwaga: Liczba uczestników szkolenia ograniczona jest do 100 osób, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 Zgłoszenie uczestnictwa:
Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie do 30 października 2023 r. w formie:

  • wypełnionej karty zgłoszeniowej wysłanej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wypełnionego formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem strony internetowej pl

Wpis na listę uczestników szkolenia nastąpi wyłącznie po dokonaniu wpłaty na numer konta SRMWW 74 1090 1737 0000 0000 7201 1680.

Uwaga:

  • Rezygnacja Uczestnika ze szkolenia wymaga wyłącznie formy pisemnej do 30 października 2023 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Brak pisemnej rezygnacji uczestnika i niewzięcie udziału w szkoleniu powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału - 500 zł.
  • W przypadku nieobecności uczestnika na szkoleniu nie przysługuje mu zaświadczenie o odbytym szkoleniu, a wpłata za szkolenie nie podlega zwrotowi.

Uprzejmie informujemy o możliwości przesłania pytań dotyczących konkretnych zagadnień (najpóźniej do 15 października 2023 r.) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pytania zostaną przez Zarząd SRMWW przekazane wykładowczyni, celem ustosunkowania się do podniesionych kwestii w trakcie szkolenia.